Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Donald Tusk: nie pozwolimy, aby ktoś zmarnotrawił wysiłek, który doprowadził nas do wejścia do NATO i UE

Donald Tusk: nie pozwolimy, aby ktoś zmarnotrawił wysiłek, który doprowadził nas do wejścia do NATO i UE

Donald Tusk: nie pozwolimy, aby ktoś zmarnotrawił wysiłek, który doprowadził nas do wejścia do NATO i UE

Nie pozwolimy, aby nadzwyczajna cierpliwość i determinacja, która doprowadziła nas do szczęśliwego finału, jakim było najpierw wejście do NATO, a następnie do UE, została przez kogoś zmarnotrawiona – powiedział w poniedziałek lider PO Donald Tusk.

W poniedziałek w Senacie odbyła się konferencja z okazji 20-lecia zakończenia negocjacji Polski z UE. Na zaproszenie marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego i wicemarszałek Gabrieli Morawskiej-Staneckiej spotkały się osoby zaangażowanie w finalizowanie negocjacji akcesyjnych na szczycie UE w Kopenhadze w grudniu 2002 roku.