Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Donald Tusk o sprawie uchwały ws. Rosji: stało się coś kompromitującego dla państwa polskiego

Donald Tusk o sprawie uchwały ws. Rosji: stało się coś kompromitującego dla państwa polskiego

Donald Tusk o sprawie uchwały ws. Rosji: stało się coś kompromitującego dla państwa polskiego

Stało się coś bardzo złego, kompromitującego dla państwa polskiego. Jeżeli z powodu manipulacji Antoniego Macierewicza nie możemy tak oczywistej uchwały przegłosować, to jest to bardzo niepokojące – mówił lider PO Donald Tusk o sprawie uchwały dotyczącej uznania Rosji za państwo sponsorujące terroryzm.

Podczas piątkowej konferencji prasowej w Krakowie szef PO został zapytany o kwestię czwartkowych wydarzeń w Sejmie, gdy opozycja nie wzięła udziału w głosowaniu zgłoszonej przez PiS poprawki dotyczącej katastrofy smoleńskiej, w rezultacie nie było kworum i projekt uchwały ws uznania Rosji za państwo sponsorujące terroryzm nie był głosowany.