Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Jarosław Gowin złożył rezygnację z funkcji prezesa Porozumienia

Jarosław Gowin złożył rezygnację z funkcji prezesa Porozumienia

Jarosław Gowin złożył rezygnację z funkcji prezesa Porozumienia

W sobotę na Kongresie Nadzwyczajnym Jarosław Gowin złożył rezygnację z funkcji prezesa Porozumienia. Jedyną kandydatką na tę funkcję jest obecna wiceprezes partii, posłanka Magdalena Sroka.

Gowin mówił podczas odbywającego się w sobotę w Warszawie Kongresu Nadzwyczajnego swego ugrupowania, że „wiosną finalizować się będą rozmowy partii opozycyjnych na temat konstelacji, w której opozycja pójdzie do wyborów” i że jest to „szalenie ważne dlatego, że od tej konstelacji może zależeć osiągnięcie celu, jakim jest odsunięcie PiS-u od władzy”.