Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Kolejny wypadek na Rysach. Nocna akcja TOPR-owców

Kolejny wypadek na Rysach. Nocna akcja TOPR-owców

Kolejny wypadek na Rysach. Nocna akcja TOPR-owców

W nocy z wtorku na środę ratownicy TOPR zostali wezwani na pomoc turyście, który uległ wypadkowi na szlaku na Rysy. Mężczyzna wybrał się w bardzo trudnych warunkach na najwyższy szczyt w Polsce bez odpowiedniego przygotowania. O świcie z Zakopanego wystartował śmigłowiec.

ak przekazał ratownik dyżurny TOPR Tomasz Wojciechowski, poszkodowany turysta, który wybrał się na Rysy bez odpowiedniego przygotowania i sprzętu, pośliznął się i doznał licznych obrażeń. Na pokładzie śmigłowca został przetransportowany do zakopiańskiego szpitala.

tagi: