Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju PGE Narodowy: zaczyna się montaż bypassu, prace potrwają do trzech tygodni

PGE Narodowy: zaczyna się montaż bypassu, prace potrwają do trzech tygodni

PGE Narodowy: zaczyna się montaż bypassu, prace potrwają do trzech tygodni

Na Stadionie Narodowym zaczyna się montaż bypassu, który zabezpieczy uszkodzony element konstrukcji dachu. Montaż potrwa od jednego do trzech tygodni – poinformowała w środę PAP rzeczniczka PGE Narodowego Małgorzata Bajer. Powoływany jest ponadto zespół ekspertów, który przygotuje plan naprawczy.

Stadion Narodowy z powodu wykrycia wady jednego ze stalowych łączników lin podtrzymujących iglicę jest zamknięty dla odwiedzających. Specjalny bypass, który ma zabezpieczyć i odciążyć uszkodzony element, został wyprodukowany przez włoską firmę Cimolai – wykonawcę konstrukcji dachu stadionu – i przywieziony w częściach z Włoch do Warszawy.

tagi: