Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Policjanci kradli koks. Niewiarygodne, jak ich złapali

Policjanci kradli koks. Niewiarygodne, jak ich złapali

Policjanci kradli koks. Niewiarygodne, jak ich złapali

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie dwóch policjantów, którzy mieli kraść koks z torowiska w Dąbrowie Górniczej i zostali złapani na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kole. Obaj zostali zawieszeni w czynnościach służbowych.

„Na nocnej służbie w dniu 17 stycznia 2023 r. o godz. 1.45 w stacji Dąbrowa Górnicza Towarowa funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ujęli dwóch umundurowanych funkcjonariuszy Policji, poruszających się samochodem, w którym znajdowały się dwa worki koksu. Ujęci mężczyźni zostali przekazani funkcjonariuszom Policji z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzone są przez Komendę Powiatową Policji w Będzinie” – napisano w przysłanym PAP komunikacie SOK.

tagi: