Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Prezydent Duda: w piątek spodziewam się konsultacji w sprawie projektu o SN

Prezydent Duda: w piątek spodziewam się konsultacji w sprawie projektu o SN

Prezydent Duda: w piątek spodziewam się konsultacji w sprawie projektu o SN

Dzisiaj spodziewam się już takich konsultacji, sprawa jest ważna – mówił w piątek prezydent Andrzej Duda pytany o projekt zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym. Dodał, że w czwartek rozmawiał z premierem Mateuszem Morawieckim, ministrem ds. UE Szymonem Szynkowskim vel Sękiem i marszałek Sejmu Elżbietą Witek.

„Bardzo mi zależy na tych funduszach europejskich, ale bardzo mi też zależy na stabilności polskiego porządku prawnego, a przede wszystkim stabilności sytuacji prawnej obywateli, ale też w pełnym poczuciu odpowiedzialności za nominacje sędziowskie 3 tys. sędziów, które zostały dokonane w ciągu ostatnich lat” – podkreślił Andrzej Duda.

tagi: