Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Ryszard Terlecki: współpraca z Solidarną Polską jest trudna, ale trwa

Ryszard Terlecki: współpraca z Solidarną Polską jest trudna, ale trwa

Ryszard Terlecki: współpraca z Solidarną Polską jest trudna, ale trwa

Współpraca z Solidarną Polską jest trudna, ale trwa – powiedział w środę dziennikarzom wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

W połowie listopada kluby KO i Lewicy oraz koło Polska 2050 złożyły w Sejmie kolejny wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra Ziobry. Szef klubu KO Borys Budka, uzasadniając wniosek mówił, że to „powiedzenie: sprawdzam, dla tych wszystkich, którzy mówią dziś, jak bardzo potrzebne są pieniądze z funduszy europejskich”. Przekonywał, że w tej chwili „jedyną blokadą środków europejskich dla Polski jest weto, które zgłasza Ziobro”.