Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Terlecki: jesteśmy spokojni o większość w Sejmie, wszystko idzie do przodu

Terlecki: jesteśmy spokojni o większość w Sejmie, wszystko idzie do przodu

Terlecki: jesteśmy spokojni o większość w Sejmie, wszystko idzie do przodu

Jesteśmy spokojni o większość w Sejmie; czasem są trochę nerwowe, trudne rozmowy z naszymi koalicjantami w ramach Zjednoczonej Prawicy, ale wszystko idzie do przodu – mówił w czwartek szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Sejm przyjął we wtorek ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE. Za opowiedziało się 290 posłów, w tym PiS, Lewicy oraz PSL, przeciw było 33, w tym Konfederacji i Solidarnej Polski, a 133 wstrzymało się od głosu, m.in. KO. Teraz ustawą zajmie się Senat.