Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Wiceszef MS: zmiany ws. surowszych kar za szpiegostwo są już gotowe

Wiceszef MS: zmiany ws. surowszych kar za szpiegostwo są już gotowe

Wiceszef MS: zmiany ws. surowszych kar za szpiegostwo są już gotowe

Resort sprawiedliwości wczesną wiosną prezentował założenia projektu dotyczącego sankcji za działalność wywiadowczą. Jak dowiedziała się PAP, w ostatnim czasie zakończyły się uzgodnienia między MS i MSWiA w tej sprawie, a projektowane przepisy są już gotowe.

„Jesteśmy po uzgodnieniach między Ministerstwem Sprawiedliwości i MSWiA. Mamy wypracowany kształt rozwiązań gotowych do prac parlamentarnych. Mam nadzieję, że Sejm zajmie się nimi niezwłocznie. Decyzja w tej sprawie należy do marszałka Sejmu” – powiedział Warchoł. Propozycja ma mieć formę projektu poselskiego.