Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Premier: jesteśmy krok bliżej środków z KPO i to jest naprawdę dobra wiadomość

Premier: jesteśmy krok bliżej środków z KPO i to jest naprawdę dobra wiadomość

Premier: jesteśmy krok bliżej środków z KPO i to jest naprawdę dobra wiadomość

Jesteśmy krok bliżej środków z KPO i to dobra wiadomość – podkreślił w opublikowanym w sobotę podkaście premier Mateusz Morawiecki i zaapelował do Senatu, by ten jak najszybciej zajął się nowelizacją ustawy o SN. „Doceniam postawę opozycji i chciałbym, by ten trend był kontynuowany” – zaznaczył.

Przypomniał czas, kiedy – jak podkreślił – wszyscy oczekiwali, że UE przygotuje plan odbudowy gospodarczej na czas po kryzysie pandemicznym. „Już wtedy wydawał się on konieczny, a przecież nie wiedzieliśmy, że za chwilę Putin rozpęta wojnę na Ukrainie. Teraz, kiedy do skutków pandemii dochodzą również konsekwencje wojny, pieniądze z KPO są ważne w dwójnasób” – stwierdził.