Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Sejm wznowił obrady. Będzie głosował nad nowelą ustawy o Sądzie Najwyższym

Sejm wznowił obrady. Będzie głosował nad nowelą ustawy o Sądzie Najwyższym

Sejm wznowił obrady. Będzie głosował nad nowelą ustawy o Sądzie Najwyższym

Sejm w piątek, po godz. 10 wznowił obrady; posłowie przeprowadzą głosowania m.in. nad projektem noweli ustawy o Sądzie Najwyższym, który ma być kluczowym krokiem dla odblokowania środków z KPO dla Polski, a także nad projektem o powołaniu tzw. komisji weryfikacyjnej w sprawie rosyjskich wpływów.

Posłowie będą głosować także nad szeregiem ustaw, które wróciły z Senatu. Wśród nich znajduje się nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego, kodeksu pracy, Prawa o szkolnictwie wyższym i nauce, a także ustawa o Systemie Informacji Finansowej, o której odrzucenie wnioskował Senat, ustawa o Funduszu Transformacji Województwa Śląskiego, ustawa o bezpieczeństwie morskim oraz nowela ustawy o Państwowej Komisji ds. pedofilii.

tagi: