Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Prezes PSL: wystąpię do marszałek Sejmu o zajęcie się projektem ustawy o ochronie rolnictwa

Prezes PSL: wystąpię do marszałek Sejmu o zajęcie się projektem ustawy o ochronie rolnictwa

Prezes PSL: wystąpię do marszałek Sejmu o zajęcie się projektem ustawy o ochronie rolnictwa

Wystąpienie do marszałek Sejmu o zajęcie się projektem ustawy o ochronie rolnictwa, aby przeciwdziałać zalewowi polskiego rynku przez zboże z Ukrainy, które powinno trafić do Afryki Północnej – zapowiedział we wtorek w Mogilnie (Kujawsko-pomorskie) prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Kosiniak-Kamysz podkreślił ponadto, że już w lipcu zeszłego roku, gdy pojawił się problem ukraińskiego zboża PSL zwracał się do komisarza UE ds. rolnictwa Janusza Wojciechowskiego oraz do wicepremiera, ministra rolnictwa Henryka Kowalczyka.