Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/websolut/domains/prasowkinawos.pl/public_html/wp-content/themes/newstube/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos//:/home/platne/serwer14082/tmp/:/home/virtuals/prasowkinawos.pl/:/usr/local/php56-fpm/lib/php/:/tmp:/home/tmp:/var/lib/php5) in /home/platne/serwer14082/public_html/prasowkinawos/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 236
Home Z kraju Zbigniew Ziobro: zwracam się do prezydenta o zainicjowanie debaty na temat KPO

Zbigniew Ziobro: zwracam się do prezydenta o zainicjowanie debaty na temat KPO

Zbigniew Ziobro: zwracam się do prezydenta o zainicjowanie debaty na temat KPO

Zwracam się do prezydenta Andrzeja Dudy o zainicjowanie debaty na temat KPO. Każdy świadomy wyborca powinien znać informacje na ten temat; to w istocie ukryty, drogi kredyt oraz obowiązek realizacji polityki klimatycznej – oświadczył minister sprawiedliwości, szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro.

„Wymuszane szantażem przy okazji tego kredytu zmiany w ustawie o Sądzie Najwyższym bezpośrednio uderzają w uprawnienia pana prezydenta, w jego prerogatywy prezydenckie, i demolują w istocie, jeśli wejdą w życie, polskie sądownictwo” – dodał.